InstaBIZ

“Dance With Me” mbështet Kombëtaren Kuq e Zi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:25 - 07/10/15 |
root

Atmosfera e ndeshjes Shqipëri-Serbi, është ndjerë edhe gjatë natës së tretë të spektalit të “Dance With Me”. Moderatorja Alketa Vejsiu bashkë me konkurrentët vip të këtij spektakli, i kanë uruar djemtë e De Biasit përmes kësaj fotoje, me simbolin e shqiponjës dy krenare. Të gjithë jemi gjithë sy e veshë nga Elbasan Arena dhe urojmë fitoren e skuadrës sonë kombëtare.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas