Aktualitet

Damian Gjiknuri- Ymer Lala: I q*** nënën. Tërmet, tërmet!


               Publikuar në : 21:00 - 19/06/19 |
geliano fataj

Ymer lala: Emo zotëri…

Damian Gjiknuri: Tërmet, tërmet… Obo bo bo, tërmet, i qive nënën.

Ymer Lala: Çfarë kemi bërë ne të dy.

Damian Gjiknuri: Tërmet!

Ymer Lala: Ej po më shkruante ai robi

Damian Gjiknuri: Eee

Ymer Lala: Po më shkruante ai robi. I thashë a po fle gjumë. Tha jam habit me Selishtën dhe Luzninë (dy fshatra në Dibër). I thashë se paske njohur Damian Gjiknurin dhe mua nga afër.

Damian Gjiknuri: Hahahha Tërmet, tërmet!

Ymer Lala: Hajde, se mbaroi.

Damian Gjiknuri: I qive robtë. Doli llafi jot. Doli llafi jot me 1 mijë vota plus.

Ymer Lala: Me gjithë mend nuk më paske njohur nga afër.

Damian Gjiknuri: Edhe ti mua, edhe unë ty./ Opinion.al

Pas