InstaBIZ

Dafina Zeqiri tregon fundshpinën… eh ç’bën palestraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:55 - 22/10/15 |
root

Dafina Zeqiri mund të themi me bindje që është një nga personazhet publike shqiptare, me fizikun më të bukur dhe kjo falë orëve të gjata që kalon në palestër. Ajo ka një fizik të shkëlqyer të cilin e shfaq me krenari kudo. Poza më e fundit e Duffyet është kjo që ka publikaur në “Instagram”, ku tregon të pasmet e saj të “grisura” dhe shumë seksi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas