InstaBIZ

Dafina Zeqiri një “rude girl” në setin e ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:20 - 26/11/15 |
root

Pas këngës së saj “Rude Girl”, Dafina nuk rresht së surprizuari fansat e saj,këtë herë jo me këngë por me foto.

Këngëtarja seksi ka bashkëpunuar me fotografin Artan Humolli dhe sjellin një fotosesion provokues e shumë sensual.

 

imageimage

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas