Aktualitet

Çudit Balla: Berisha, lideri më i rëndësishëm në këto 25 vjet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:40 - 19/11/15 |
b.f

TIRANE- Taulant Balla ka marrë fjalën në Parlament pas akuzave që Berisha lëshoi ndaj mazhorancës në parlament. Deputeti i majtë u shpreh se Berisha është një ndër liderët më të rëndësishëm politik të Shqipërisë pluraliste.

Nuk e dimë nëse kjo i doli pa dashje Ballës apo ka vërtetë ka një vlerësim “të fshehtë” për Sali Berishën.

Pjesë nga fjala e Ballës në Parlament, kur Berisha nuk ishte në sallë

“Ato mesazhe që ai lexon këtu nga “qytetari dixhital” janë shaka. Ja nisin njerëzit për tu tallur me të. Ja kështu është katandisur lideri juaj. Politikani më i rëndësishëm në vend në këto 25 vjet.”

 

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. po edhe balla dhe ballistet e ps edin shum mir se ke kan ne gjirin e tyre kush esht ty i drejtu shkon edvin kritaq rama ne turqi askun sduket flamuri shqiptar shkon edvin rama ne serbi askun sduket flamuri medet per neeeeeeeeeee kush po na drejton medet per kyt popull ku esht katandissssssssssssss

  2. KA THEN NJE TE VERTET QE E KA PAS NE TRU DHE I KA DAL NGA MEMORJA SE SJA KA MARR ME RREGJISTRIMI SE DUHET TE RREGJISTROJ TE TJERA NGJARJE HAHA NORMAL MO BASHA TE KEMI THEN 1000000 HER SE BERISHA ESHT LIDERI HISTORIK POR TI SNA DEGJOJE FLM QE ME MIR VON SE KURR E THE QE E THE BRAVO ME I SINQERT SE KET HER SJE TREGU NOJ HER

Pas