-ARKIVA OPINION

C’PO NDODH NE KUMANOVE?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:41 - 11/05/15 |
root

Të ftuar:

Andi Bushati,
Mentor Nazarko,
Artur Zheji,
Arsim Sinani,
Besnik Hoda,
Kushtrim Sadiku,
Naser Selmani,
Xhelil Bajrami

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=P2KRCx3hdmc” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (8)

Shkruaj nje koment

  1. Blendi je shume i paduruar o djale! E dreqose fare emisionin… E bere si zenke kafeneje. Nuk t’a kane fajin te ftuarit, e menderose vete kete here. Hej, dreq o pune…

  2. Keni te drejte.Blendi i trajtoi shume keq mysafiret.I nderpriste pa hapur gojen the kerkonte nje pergjigje qe ata s’e dijne e as nuk jane ne gjendje t’a dijne.Gjitashtu i ben me faj sepse kane ardhur ne emision…Blendi deshtove mizerisht.Next.

  3. fejziu qesharak kur insiston ndaj shqiptareve ter maqedonise per rastin e qendrimit te gruevskit hahaaaaa cfare ndryshimi ka atje me situaten ne shqiperi kur fejziu fton te gjithe me berishe e mete e rame etj etj dhe si perfundim konkluzioni eshte zeroooo!!

  4. perseritja e pyetjes (cfare ka ndhodhur?si nuk dini gje? ) aq shpesh nga fejziu tregon paaftesi menaxhimi nga ana e tij per emisionin! duke nis me personat qe ftoi qe duket se hezitojne te flasin apo per hipotezat te pasigurta qe shtrojne

  5. Të lumtë Blendi, i vetmi program Kombëtar që unë mendoj se ka arritur në maje të piedestalit informativo-kulturor, hidtorik, social dhe politik mbarë Trojeve tona. Organizimi i Juaj dhe inkuadrimi në debate me personalitete të URTE dhe profesionistë paraqet aftësitë Tuaja, guximin dhe dëshirën për informacione reale të jetës së përditshme të mbarë Kombit. Ju përgëzoj dhe ju dëshiroj suksese, shëndet dhe gadishmëri për përballje me cfardo situate, ku jam i sigurt se do të jesh ngadhnjyes ! Tungjatjeta dhe mirë u dëgjofshim !

Pas