Bota

COVID-19 në Francë/ Rekord të infektuarish, 123 viktima në 24 orë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:46 - 18/09/20 |
Opi Nion

Franca vijon të regjistroi viktima nga pandemia COVID-19. Bëhet me dije se në 24 orët e fundit janë regjistruar 123 viktima.

Po ashtu, është rritur dhe numri i personave të infektuar, në harkun kohor të 24 orëve janë konfirmuar 13.215 raste të reja.

Ditët e fundit në shumë vendet të Europës ka pasur një rritje të numrit të viktimave dhe rasteve të reja me COVID-19./ Opinion.al

Pas