Sport

Covid-19/Futbollisti dhe e dashura dalin pozitivë, ja çfarë shkruajnë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:50 - 21/03/20 |
Opi Nion

Paulo Dybala ka konfirmuar përmes instagramit se ai dhe e dashura e tij janë prekur nga koronavirusi, duke u bërë kështu futbollisti i tretë i Juventusit që rezultoi pozitiv në test.

“Përshëndetje të gjithëve. Dua t’ju informoj se morëm përgjgijet e testit dhe të dy, unë dhe Oriana kemi rezultuar pozitiv”, shkruan futbollisti argjentinas.

“Për fat të mirë jemi në gjendje perfekte. Faleminderit për mesazhet”, vijon ai.

Dybala dhe e dashura e tij Oriana Sabatini ishin future në vetizolim në shtëpinë e tyre në Torino. Që nga koha kur Rugani u zbulua si i pari futbollist i Serisë A, i prekur nga koronavirus më 11 Mars./Opinion.al

Pas