Aktualitet

COVID-19/ Beqja-qytetarëve: Me maskë mbuloni gojën dhe hundën, jo veshët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:03 - 29/07/20 |
Opi Nion

Autoritetet kanë dhënë këshilla në mënyrë të vazhdueshme për qytetarët gjatë kohës së pandemisë.

Një tjetër zë që iu ka bërë apel qytetarëve është dhe deputeti Ilir Beqja. Ai iu është drejtuar qytetarëve që të vënë mirë maskën dhe të mbulojnë gojën dhe hundën e jo sytë e veshët

“Me maskë të mbuloni gojën dhe hundën dhe jo sytë e veshët. Nesër të hapim lisat, pushime të mbara në gusht dhe në maj 2021 shqiptarët të vlerësojnë secilin me votën e tyre” tha Beqja./ Opinion.al

Pas