Sport

Coutinho rikthehet te Liverpool?


               Publikuar në : 17:10 - 22/06/19 |
Opi Nion

Philippe Coutinho është shumë pranë rikthimit në skuadrën e Liverpool.

Sipas “The Sun” Jurgen Klopp dëshiron të marrë në skuadër lojtarin e Barcelona-s, i cili vitin e kaluar u largua për në “Camp Nou” për 160 milionë euro.

Sulmuesi brazilian nuk ka arritur të japë maksimumin në duke bërë që mos të kalonte një sezon të mirë me katalanasit.

Shqrbimet e Coutinhos kërkohen edhe nga Manchester United dhe Chelsea./ Opinion.al E.Xh.

Pas