Kryesore

Conference League/Skuadrat shqiptare nuk ja dalin të shkëlqejnë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:47 - 22/07/21 |
Opi Nion

Skuadrat shqiptare nuk kanë mundur të shkëlqejnë në ndeshjet e raundit të dytë të Conference League, pavarësisht fitores së Laçit 1-0 ndaj Universitatea Craiova të Rumanisë.

Ndërkohë Vllaznia ka dalë me humbje në Qipro ndaj AEL Limassol, në një ndeshje që u dominua nga vendasit dhe u fitua prej tyre në rezultatin 1-0. Teuta gjithashtu ka humbur në ndeshjen e sotme, madje në fushën e vet 2-0 ndaj Inter d’Escaldes së Andorrës

Edhe Shkëndija u mund 2-0 nga letonezët e Rigas, ndërsa pret tashmë ndeshjen e dytë në Tetovë./Opinion.al

Pas