Kryesore

Conference League/Partizani eleminohet në turin e dytë  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:57 - 29/07/21 |
Opi Nion

Partizani nuk ja ka dalë përballë Bazelit në “Elbasan Arena” dhe ka humbur kështu mundësinë për të vijuar në Conference League.

Humbja 0-2 në Shqipëri, shoqëroi humbjen në ndeshjen e parë me rezultatin 3-0, duke i ndërprerë skuadrës rrugën në vijim. Gjithashtu edhe Vllaznia është mundur nga Ael Limassol duke u eleminuar kështu në turin e dytë.

Ndërkohë në ndeshjet e ditës së sotme as Drita e Kosovës nuk ja ka dalë përballë Feyenoord të Holandës, ku humbi me rezultatin 3-2 dhe as Shkendija perballe Rigas. /Opinion.al

Pas