Te Fundit

Çlirim Gjata: Ja pse politikës nuk i intereson vendosja e sistemit te drejtësisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:58 - 26/11/15 |
b.f

Pas diskutimeve mbi ndikimin e politikës në drejtësi dhe mbështetjen e politikës nga drejtësia, juristi Çlirim Gjata, u shpreh në studion e “Opinion”, se politikës nuk i intereson vendosja e drejtësisë, që të dënojë veten.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas