InstaBIZ

Çiljeta zezake vetëm për një ditë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:40 - 26/11/15 |
root

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është duke realizuar videoklipin e saj “Booty” dhe ai do të jetë shumë seksi dhe provokues.

Ja tek e shohim në këtë foto që ka publikuar në rrjetet sociale, ku shkruan “zezake vetëm për një ditë”.

Femrat me ngjyrë njihen për format e tyre të kolme dhe mesa duket Çili do të tregojë, pikërisht këtë fakt në klipin e saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas