InstaBIZ

Çiljeta transparente dhe seksi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 03/11/15 |
root

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka realizuar një set të ri fotografik. Si gjithnjë ajo shfaqet shumë seksi dhe provokuese, duke i treguar publikut të gjitha asetet e saj. Ky fustan rrjetë nuk i lë shumë vend fantazisë dhe na zbulon të gjitha hiret e Çiljetës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas