InstaBIZ

Çiljeta shpërthen në rrjetet sociale: “U thyej këmbë e duar atyre që e quajnë djalin tim kopil”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:05 - 25/09/15 |
root

Një faqe në rrjetet sociale, ku e ka cilësuar djalin e këngëtares Çiljeta Xhilaga si “kopil”, e ka acaruar shumë këngëtaren dhe e ka bërë të reagojë edhe ajo në profilet e saj social.

Faqja ‘Cmendinadublimofficial’ në Instagram ka postuar një foto të këngëtares bashkë me Fernandon e vogël ku shkruan : “Ta du shumë mamin, mamin ta du shumë respekt për mamin, por për ty kopil jo”.

Nga kjo frazë ka ardhur edhe reagimi i menjëhershëm i Çilit.

Screenshots_2015-09-25-08-27-46

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas