Te Fundit

Çiljeta në Opinion, tregon sot operacionin e gjoksit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:28 - 11/11/15 |
b.f

Eshtë përfolur shumë operacioni i gjoksit të saj të famshëm. Dhe më në fund Çiljeta  ka vendosur të tregojë vetë për vendimin që ka marrë. A do ta zvogëlojë vërtet gjoksin këngëtarja? Sot, në Opinion.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas