InstaBIZ

Cili është pozicioni i preferuar i Kallashit?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:44 - 29/11/15 |
b.f

Kërcimitarja dhe këngëtarja Donjeta Kosumi  e njohur me emrin e artit Kallashi ka treguar gjatë intervistës së saj për pozicionin e saj të preferuar seksual.

Për më shumë ndiqni intervistën e dhënë për Ekspres Rozë se cilat janë preferencat seksuale të Kallashit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas