InstaBIZ

Cila nga motrat Kardashian është nënë më strikte?Ja cilën zgjodhi Khloe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:16 - 14/09/18 |
b.f

Në raste se do i ndodhte ndonjë e papritur, Khloe Kardashian, ka zbuluar se cilën nga motrat  ka zgjedhur si kujdestare ligjore  të vajzës së saj.

‘Do e bëj Kimin kujdestare ligjore  të vajzës sime, zoti mos e dhëntë nëse diçka ndodh”, ka thënë Khloe në një intervistë.

Duke folur rreth kësaj çështjeje në një episod të emisionit “Keeping Up With the Kardashians”, Khloe ka rrëfyer se është motra e saj ,Kim ,ajo që do i përshtatej më shumë .

“Do të doja të ishte Kim sepse është një nënë më strikt dhe e tillë jam edhe unë”, është shprehur ajo, ndërsa Kourtny-t  nuk i ka ngelur aspak hatri që Khloe zgjodhi Kimin, duke thënë se  ka mjaft tre fëmijët e saj dhe është shumë e zënë me ta, ndërsa Kim ka pranuar se të kujdesej për vajzën e së motrës, e ka për nder.

Pas