InstaBIZ

Çifti i njohur në pritje të fëmijës së tyre të parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:51 - 12/02/20 |
xhu lia

Çifti i njohur i showbizit botëror  Sophie Turner dhe Joe Jonas janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Sipas mediave të  huaja aktorja 23-vjeçare,  cila u lidh në martesë me këngëtarin Jonas vitin e kaluar, tashmë u ka dhënë lajmin e bukur familjarëve dhe miqve.

“Ata janë duke e mbajtur lajmin shumë të fshehtë, por miqtë dhe familjarët e tyre janë shumë të lumtur për ata. Sophie ka nisur të zgjedhë veshjet për tapetin e kuq dhe përditshmërinë që i përshtaten ndryshimeve në trupin e saj,”-ka përfunduar një burim pranë çiftit./Opinion.al/

Pas