InstaBIZ

Çifti i njohur i showbiz-it i jep fund lidhjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:03 - 15/10/18 |
b.f

Lidhja mes këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka marrë fund.

TMZ ka bërë me dije, ditën e djeshme, se çifti i ka dhënë fund lidhjes së tyre pas disa muajsh së bashku.

Herën e fundit që Grande dhe Davidsoon janë fotografuar bashkë, është vënë re që tatuazhi me veshë lepuri që Pete kishte bërë pas veshit, si dedikim për Ariana-n, ishte zëvendësuar nga një zemër.

Këngëtarja kohët e fundit u përball me një lajm shumë të hidhur. Ish i dashur i saj Mac Miller vdiq nga overdoza.

Megjithëse lajmi i ndarjes ka pushtuar mediat, asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar ende publikisht.

Pas