InstaBIZ

Çifti i njohur i aktorëve turq festojnë 3-vjetorin e martesës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:37 - 09/07/19 |
xhu lia

Ata janë një nga çiftet më të njohur dhe më të pëlqyer të showbizit turk, por me telenovelat ku kanë qenë pjesë janë të dashur edhe për publikun shqiptar.

Çifti i aktorëve Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu janë prej 3 vitesh të martuar dhe po e shijojnë shumë lidhjen e tyre.

Ata kanë zgjedhur t’a urojnë njëri-tjetrin me mesazhe dhe video të bukura në rrjete sociale.

“E dashuroj zemrën tënde, sytë e tu, fjalët e tua, jetën tënde”,-ka shkruar Neslihan.

Ndërsa Kadir ka zgjedhur një mënyrë më të veçantë për të kujtuar përvjetorin e martesës. Ai ka realizuar një video me foto të bashkëshortes, ku aktorja shfaqet në momente nga më të veçantat, sigurisht të papublikuara më parë. Krahas saj ai shkruan: “3-sh i bukur,”-përfundon ai.

Dy aktorët e njohur u martuan në  korrik të 2016-ës dhe që prej asaj kohe lajmet për ta kanë qenë të shpeshta, deri tek thashethemet për divorc./Opinion.al/

Pas