Aktualitet

Çifti gjerman rrëfen pushimet në Shqipëri, Rama publikon videon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:05 - 04/09/21 |
Opi Nion

Kryeministri Rama ka publikuar në rrjetet sociale një video të një çifti gjermanë që kanë zgjedhur veriun e Shqipërinë për të pushuar.

Rama në postimin e tij në “Facebook” shkruan se pas vizitës në vitin 2019 ata këtë vit kanë zgjedhur malin duke shkëputur një citim të tyre me përshtypjen për vendin tonë.

Postimi i plotë i Ramës

Faleminderit. Çifti gjerman Manuela dhe Thomas Wagner pas vizitës në 2019 në Jug, këtë vit përmes pamjesh rrëfejnë pushimet në Veriun e Shqipërisë me Vlogun e tyre. Ata zgjodhën malin për të kaluar verën

(Ata e përshkruajnë si më poshtë Veriun e vendit)

***Qëndrojnë të lumtur dhe mirënjohës për të gjitha gjërat e mira që kanë në jetë dhe mbi të gjitha nuk e zbehin buzëqeshjen miqësore. Këtë imazh kemi për Shqipërinë. “Shqipëri, ishte një kënaqësi e madhe që të takuam!”

Pas