InstaBIZ

Chris Rock prezanton Oscar 2016


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:13 - 23/10/15 |
root

Aktori dhe komediani, Chris Rock do të prezantoj çmimet Oscar 2016. Ai i rikthehet pas 10 vitesh prezantimit të kësaj ceremonie, pasi ka prezantuar në Oscar në vitin 2005. “Jam shumë i lumtur që do të drejtoj Oscars”, ka thënë aktori. “Eshtë e mrekullueshme që po kthehem përsëri”. Ceremonia e “Oscars” është planifikuar të organizohet më 28 shkurt 2016.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas