InstaBIZ

Cheryl Cole flet për ish-partnerin Liam Payne: Baba i mirë për djalin


               Publikuar në : 16:19 - 17/04/19 |
xhu lia

Këngëtarja e njohur Cheryl Cole është shprehur gjatë një interviste për revistën “Stella” lidhur me ndarjen nga partneri i saj,ish-këngëtari i “One Direction” Liam Payne.

Ata janë ndarë në vitin 2015 pas tre vitesh lidhje, ndërkohë që janë prindër të një djali 2-vjeçar me emrin Bear.

Këngëtarja ka theksuar se Liam është një baba i mirë për djalin e tyre dhe aspak strikt.

Gjithashtu ajo tha se tashmë ishte mësuar me ndarjen dhe nuk përbënte më problem për të. Ka qenë këngëtari i cili vendosi të ndahej nga artisja e njohur./Opinion.al/

Pas