Sport

Champions, përplasje titanësh në grupe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:22 - 27/08/15 |
root

Përplasje të mëdha ka dhuruar shorti i UEFA Champions League për fazën e grupeve. Grupi D mund të cilësohet si më forti, pasi përbëhet nga Juventus, Manchester City dhe Sevilja. Ndërsa grupi më i lehë është H, pasi shorti vendosi përballë Zenitin, Valencian dhe Lionin.  Reali i Madridit dhe PSG do të përballen për grupin A. Kampionët e Europës në fuqi, Barcelona do të ndeshet me Leverkusenin dhe Romën, ndërsa Bayernin i Mynhut peshkoi Arsenalin.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas