Sport

Champions League/ Nuk ka fitues mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva


               Publikuar në : 19:57 - 11/07/19 |
Opi Nion

Në ndeshjen mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva nuk ka fitues. Ndeshja përfundoi me rezultatin 1-1, ky takim ishte i vlefshëm për raundin e parë të UEFA Champions League.

Laçi ishte në avantazh deri në minutën e 78-të të takimit, por festa e vendasve nuk zgjati shumë pasi në pjesën e dytë Hapoel Beer Sheva gjeti rrugën e golit.

Tashmë do të jetë ndeshja e kthimit ajo që do të nxjerrë një fitues mes dy skuadrave./ Opinion.al E.Xh.

Pas