Aktualitet

Çfarë po ndodh në selinë e PD? Basha thërret në takim drejtuesit politikë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:38 - 27/04/21 |
Opi Nion

Teksa Partia Socialiste përgatitet për festimin e fitores, në selinë e Partisë Demokratike mbizotëron qetësia.

Sipas të dhënave kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të zhvillojë pasditen e sotme një takime drejtuesit politikë të qarqeve.

Mësohet se takimi i kryedemokratit me drejtuesit e PD në qarqe do të zhvillohet në orën 18:30.

Ndërkoë që kujtojmë se menjëherë pas përfundimit të votimeve PD u shpreh entuziaste se Shqipëria fitoi ndryshimin, teksa tani duket se ka rënë dhe mbështetësit e PD janë larguar nga selia./Opinion.al

Pas