InstaBIZ

Çfarë po ndodh me çiftin? Beatrix i drejtohet Donaldit: Je ndryshe sot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:45 - 10/12/21 |
Opi Nion

Në një bisedë të zhvilluar mes Donaldit dhe Beatrix-it, atyre që tashmë duket se janë çifti më i ri dhe i komentuar  i shoëbizit,  është vënë re se aktori ka ndryshuar sjellje ndaj këngëtares pas takimit me vëllain e tij, Romeon.

Vetë Beatrix i thënë Donald Veshajt se dukej ndryshe. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Donaldin pasi para disa ditësh ai u shpreh se i kishte gjërat shumë të qarta me Beatrixin dhe se i kishte dhënë fund përfundimisht raportit të mëparshëm me prezantuesen e njohur Bora Zemani.

Beatrix: Je ndryshe sot.

Donald: Si ndryshe?

Beatrix: Nuk e di.

Donald: Për mirë apo për keq?

Beatrix: Je ndryshe, nuk arrij dot ta kuptoj.

Donald: Jam shumë fiks. Thjesht stresohem dhe mërzitem kot…

Pas