Emisionet

Çfarë na dëmton më shumë, Covid apo karantina?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:19 - 11/11/20 |
el ida

Situata Covid dhe efektet e saj në ekonomi kanë qenë në fokus të emisionit “Opinion” mbrëmjen e së martës.

Një panel prej gjashtë të ftuarish kanë diskutuar lidhur me masat aktuale të ndarmarra dhe impaktin që do të kishte një mbyllje tjetër në ekonomi.

Gjithashtu janë diskutuar edhe tarifat e trajtimit të Covid në kushte shtëpie.

Te ftuar

  1. Mira Rakacolli
  2. Skender Brataj
  3. Mira Pogaçi
  4. Iris Luarasi
  5. Pano Soko
  6. Besart Kadia

Ne Skype

Kita Sallabanda- Mjek, neurokirig – Madrid

Laidon Shapo- Ekspert i Shendetit Publik, Londer

Klajdi Bregu- Ekonomist, pedagog SHBA

Mark Kosmo- Global Albanians Foundation

Pas