-ARKIVA OPINION

CESHTJA DOSHI DHE KUSH KERKON T’I VRASE DEPUTETET?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:03 - 02/03/15 |
root

Të ftuar:

Fatos Lubonja
Preç Zogaj
Baton Haxhiu
Mentor Nazarko
Andi Bushati
Artan Hoxha

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=LrsMFuHxVFQ” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

  1. Qka spe qitni videon bre!? A jeni tu ba hajgare a ju ka ardh naj urdher nga rama? Qitne sa ma shpejt videon. Pff.

Pas