InstaBIZ

Ç’është ky rreth floriri në dorën e Armina Mevlanit?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:03 - 03/12/15 |
root

E ftuar në Opinion, ku ka folur për temën “Veshja si kartëvizitë” Armina Mevlanit i shikojmë edhe një unazë rreth në dorë.

image

Mos ndoshta ajo ka marrë propozimin për martesë nga Shkëlzen Berisha?! Gjithçka bën vaki…

Jemi dhe në periudhë festash dhe çdo surprizë është e pritshme….

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas