Aktualitet

Celibashi thirrje të rinjve: Merrni pjesë në zgjedhje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:10 - 17/04/21 |
Opi Nion

Këtë të shtunë Kryetari i Komisionin Qendror të Zgjedhjeve,  Ilirjan Celibashki iu ka bërë thirrje të rijëve shqiptarë që të bëhen pjesë e procesit zgjedhor.

Në një postimi në “Twitter”, Celibashi shkruan se të rinjtë shqiptarë duhet të të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në zgjedhjet parlamentare.

Inkurajoj të rinjtë shqiptarë që të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në zgjedhjet e datës 25 prill 2021.”-shkruan Celibashi./Opinion.al

Pas