InstaBIZ

Cardi B anulon koncertet, shkak operacionet plastike


               Publikuar në : 20:29 - 22/05/19 |
xhu lia

Reperja e njohur Cardi B është detyruar të shtyjë koncertet e planifikuara. Sipas zëdhënësve  kjo shtyrje vjen si pasojë e ‘rrethanave jashtë kontrollit të saj”.

Mirëpo mediat e huaja kanë shkruar se arsyeja përse Cardi B është duke i shtyrë koncertet ka të bëjë me operacionet plastike, të cilat nuk kanë shkuar siç duhet.

Cardi B i është nënshtruar dy operacioneve një për heqjen e dhjamit të barkut (liposuction) dhe një për shtimin e gjoksit, por duket se trupi i saj nuk po reagon mirë ndaj këtyre ndërhyrjeve.

Reperja solli në jetë në korrik të vitit të kaluar vajzën e saj Kulture dhe priti pak kohë për të kryer këto ndërhyrje.

Mjekët janë shprehur se gjendja e saj është delikate dhe i këshillohet të mos kryejë shumë lëvizje intensive këto kohë.

Cardi B është shprehur gjithnjë pro operacioneve plastike duke pranuar më herët  se ka zmadhuar vithet dhe gjoksin./Opinion.al/

Pas