InstaBIZ

Capital T me një bashkëpunim të ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:29 - 28/09/15 |
root

“Çka don ajo” është kënga e fundit e Capital T dhe pas një sezoni të nxehtë, reperi është nisur drejt Amerikës për të pushuar, por dhe për të punuar. Reperi i njohur kosovar shumë shpejt do të publikojë këngën “S’ke ditë”, në bashkëpunim me Granit Dërgutin. Në video do të jenë të përfshirë shumë personazhe televiziv, por edhe fansat e Capital T, të cilët mund ti dërgojnë videot e tyre në faqen zyrtare në facebook të Capital T.

capital-t-4

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas