InstaBIZ

Capital T ju prezanton për herë të parë me të dashurën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:37 - 11/10/18 |
b.f

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë dhe jo më kot çdo këngë e tij kthehet në hit. Është e vështirë të gjejmë një këngë të Kapos që nuk pëlqehet nga publiku, por kur këta të fundit kanë dyshime, Kapo i surprizën gjithmonë me hite të reja. Jo më kot koncertet e Capital T janë të mbushura gjithmonë me shumë publik dhe ka shumë fanse femra që e “bombardojnë” me komente në rrjetet sociale.

Mirëpo ai ka “thyer” shumë zemra me dy foto të publikuara së fundmi në Instagram. Ai shfaqet me një femër të cilën e ka bërë pak “blur” që fansat të mos kenë një pamje shumë të qartë të saj, por në të vërtetë duket shumë e bukur.

Ai ka postuar edhe një foto ku shfaqet me duar të kapura me vajzën në foto si dhe ka lënë një koment: Kush është vajza misterioze.

Pas