InstaBIZ

Calvin Harris: Do ti padis të gjitha portalet që shpifinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:07 - 13/10/15 |
root

Ka disa ditë që mediat dhe portalet e ndryshme flasin për një ndarje mes Taylor Swift dhe Calvin Harris.  Por Dj dhe producenti i njohur  ka vendosur ti padisë të gjitha mediat online për shpifjet në lidhje me të. Harris ishte fotografuar teksa ka dalë nga një qendër masazhesh më 15 shtator dhe që nga ajo ditë mediat kanë spekuluar se Taylor Swift i ka dhënë fund romancës me të pasi ka mësuar se, Calvin ka kryer marrëdhënie seksuale gjatë vizitës së tij. Por 31-vjeçari është shprehur në llogarinë e tij të Twitter se, “nuk do të jetë një fund i lumtur për të gjithë ata që shpikin. Do ti padis për të gjitha shpifjet që kanë shkruar”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas