-U tha në Opinion

Cako për Piperon: Është shërbëtor, Rama është padroni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:19 - 08/09/21 |
Opi Nion

Konspiracionisti Alfred Cako është përplasur me doktorin infeksionit Pëllumb Pipero në emisionin “Opinion”.

Teksa u shpreh kundër përdorimit të vaksinës anti-COVID, Cako e ka cilësuar Piperon një shërbëtor të vogël, duke thënë se urdhërohet nga kryeministri Edi Rama.

Cako: Jam kundër vaksinës me detyrim, jma kundër diktaturës globale dhe diktaturës që kërkon të ndërhyjë në trupat e njeriut.

Fevziu: Diktaturën e Piperos thua ti? Por nuk uket fare si diktator.

Cako: Doktori është një shërbëtor i vogël nuk ia vlen të merrem, padroni i tij është Rama.

Fevziu: Relaksou Cako./Opinion.al

Pas