-Jetë dhe Stil

C-String mbathjet magjike për verënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:58 - 29/04/16 |
root

Ky model mbathjesh për femra po reziston dhe po kthehet në trend.

Tani që vera po troket, harrojini tangat. Quhen C-String dhe janë më shumë si një shirit që vendoset në zonën intime.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas