-Jetë dhe Stil

Burri detyron gruan të fle me 2700 meshkuj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:27 - 23/10/15 |
root

Mos e besoni po deshët, por një mashkull francez e detyronte gruan e tij të flinte me 2700 meshkuj të tjerë. 54 vjeçari, emri i të cilit sipas “Independet” nuk mund të bëhet publik, kishte që nga viti 2011 që e shiste gruan, për të përfituar të ardhura prej saj. 46 vjeçarja punonte si prostitutë në 4 site të ndryshme seksi dhe lidhej me klietnët përmes e-maileve. Cështja ka kaluar tashmë në gjykatë dhe pritet vendimi për bashkëshortin e pashpirt.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas