Aktualitet

Bulqizë/ Rrëshqiti në akull teksa po luante, plagoset rëndë 10-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:05 - 23/03/21 |
Opi Nion

Një fëmijë 10-vjeç ka rrëshqitur në akull dhe është plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e vjetër të Bulqizës afër spitalit.

Sipas abc news fëmija me inicialet F.B., nga Fushë-Bulqiza, ka qenë duke luajtur me shokët në momentin që është rrezuar dhe ka pësuar frakturë të rëndë në kokë.

I mituri është është transportuar me helikopter drejt Tiranës për mjekim më të specializuar./Opinion.al

Pas