InstaBIZ

Brad Pitt në një lidhje me aktoren e njohur?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:36 - 20/11/19 |
xhu lia

Që pas ndarjes nga aktorja Angelina Jolie, aktori i njohur Brad Pitt është lakuar shpesh në media për histori të reja dashurie, megjithatë asnjëra nuk ka prej tyre nuk ka rezultuar e vërtetë.

Këtë herë mediat e huaja kanë shkruar rreth tij dhe aktores Alia Shawkat, pasi janë parë shpesh me njëri-tjetrin.

Gjatë fundjavës që lamë pas aktori, 55-vjeçar është fotografuar në një galeri arti me 30-vjeçaren Shawcat.

Megjithatë sipas shkrimit të publikuar nga “People” ku është pyetur një burim pranëtë dyve është shprehur se ata janë vetëm miq.

Aktorët ende nuk janë shprehur lidhur me aludimet e mediave për një histori dashurie mes tyre./Opinion.al/

Pas