Aktualitet

Bordi ndryshon çmimet, sa shitet nafta dhe benzinaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:45 - 29/11/22 |
Opi Nion

Bordi i Transparencës në mbrëmje ka ndryshuar sërish këtë të mërkurë çmimet e karburanteve, të cilat kanë pësuar sërish një rënie të lehtë.

Nga ora 12:00 e kësaj të mërkure, nafta do të shitet me 206 lekë për litër, benzina me 191 lekë për litër, ndërsa gazi me 71 lekë për litër.

Pas