Aktualitet

U aksidentua në aksin Milot –Thumanë, ndërron jetë 24-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:59 - 31/01/21 |
Opi Nion

I riu që u aksidentua pasditen e së dielës në aksin rrugor Milot –Thumanë ka ndërruar jetë në spital. Policia raporton se ai kishte marr plagë të rënda , pasi makina që ai drejtonte është përplasur me trafikndarësen.

“Në aksin rrugor Milot-Thumanë,drejtuesi i mjetit tip “BMW” shtetasi  D.Gj.,24 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe përplasur me trafikndarësen.  Për pasojë ka marrë dëmtime drejtuesi i mjetit dhe është transportuar në spital,ku ka ndërruar jetë. Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas