-ARKIVA OPINION

BLUSHI KUNDER RAMES!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 23/04/15 |
root

Të ftuar:

Koço Kokdhima
Andrea Stefani
Andi Bushati
Artur Zheji
Lorenc Vangjeli
Robert Rakipllari
Mark Marku

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=FNvdOXk-G10″ width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

 1. E tha edhe vete z.Fevziu, qe ne studio ka te ftuar gazetare qe kane qendrim kritik per qeverisjen Berisha, qe nga ekstremisti Stefani e deri tek i djathti Marku. Duke u nisur nga ky pozicion politik, eshte e veshtire qe te behet krahasimi midis qeverisjes se mepareshme e qeverisjes aktuale e aq me teper qe te dilet me ide te kjarta se cilat jane pozicionet e Rames e Blushit e kush prej tyre ka te drejte.
  Stefani, cilido qe te qeverise nje qeveri te majte, eshte shembulli i pozitives.
  Pak a shume i ketij pozicioni eshte edhe “kompetenti” Vangjeli qe e ka mani qe te jap direktivat e tij ne cdo debat televiziv.
  Gazetari Zheji ka bindjen se meriten e 23 qershorit te ardhjes ne pushtet te socialisteve e ka Ilir Meta.
  Bushatit i ka ngele ne mendje se Berisha eshte me i keqi, por edhe Rama nuk po del me i mire.
  Interesante eshte se askush nuk kujtohet se nga cili sistem doli Shqiperia para 25 vitesh, a nuk doli nga nje sistem socialist ?

 2. O Blendi te lutem lexoje kete.
  E di qe te kane irur per disa aresye Lubonja dhe ndonje tjeter qe i jepnin lezet emisionit tend.
  E ke kompensuar ca me Zhejin qe te them te drejten i jep klas.
  Por ai Andrea stonon fare mor burre.
  Eshte shume patetik dhe vjen vetem per te mbrojtur qeverine.
  Por dhe kete e ben shume pa lezet fatkeqsisht.
  Une skam asgje as me te as me qeverine se jam shume shume larg tyre per shume e shume vite.
  Vetem lezoji keto du rreshta mbase dhe e kam gabim

Pas