Aktualitet

Bllokohet aplikacioni Viber?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:37 - 27/11/15 |
b.f

Aplikacioni më popullor për dërgimin e mesazheve sot ka probleme. Në fakt, kohë pas kohe mund të dërgohen mesazhe. Këtë fakt e kanë publikuar dhe mediat ndërkombëtare. Ende nuk ka asnjë shpjegim zyrtar nga kompania.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas