InstaBIZ

Blerim Destani poston foto, Dafina Zeqiri i bën komentin epik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:47 - 09/10/18 |
b.f

Aktori i njohur Blerim Destani ka publikuar një foto nga xhirimet e projektit të tij më të ri “Dossier K”, i cili do të transmetohet nga nesër.

Në foto Blerimi duket shumë ndryshe, i dobët dhe pa muskujt që mundohet të nxjerr në pah çdo ditë.

Mirëpo këtë ndryshim e ka vënë re dhe mikja e tij, këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila i ka lënë dhe një koment epik, “Blerim a je ti?”.

Ky koment është vënë re dhe nga fansat të cilët më pas kanë filluar ironinë me komentin e saj.

Pas