InstaBIZ

Bleona pyet fansat: kush është më seksi ?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:06 - 11/11/15 |
root

Sondazhi i Opinion.al se cila është femra më seksi në Shqipëri, është shpërndarë në rrjetet sociale nga bukuroshet e përfshira në këtë listë. Të njëjtën gjë ka bërë dhe këngëtarja Bleona Qereti. Në profilin e saj ajo ka postuar një foto gjysëm e zhveshur duke i ftuar fansat të votojnë emrin e saj. Por shumë nga ndjekësit në faqen e saj e kanë kritikuar këngëtaren e hitit “Take you over” për fotot e saj provokuese.

bleona inmsta

 

KOMENTO (10)

Shkruaj nje koment

  1. Mesa pashe dhe mesa di kjo cupka kot behet merkak se ma aq vota sa ka mare mund te hyje ne parlamet . Si psh Taulant Balla apo Erjon Brace per ta nuk ka rendesi kush mori me shume vota por ndihen seksi me mandatin e deputetit!

Pas