InstaBIZ

Bleona përfundon tatuazhin Tirana-Albania-Kosova


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:20 - 30/09/15 |
root

Bleona Qereti herën e fundit që ishte në Shqipëri ka treguar nota të forta atdhe dashurie. Tatuazhi i saj Tirana-Albania-Kosova, u komentua shumë në rrjetet sociale, por këngëtarja me të shkuar në USA i ka dhënë atij dorën e fundit. Ajo i ka shtuar disa detaje zemrash dhe gjaku që e bëjnë më të kuptimplotë këtë tattoo të parë të saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas