InstaBIZ

Bleona e 4-ta në MTV


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:52 - 04/11/15 |
root

Bleona Qereti po përjeton një sukses të madh me këngën “Take you over”.  Nga java në javë ajo po  ngjitet  lart e më lart në top listat prestigjioze si Billboard. Kënga është gjtihashtu edhe në top listën e MTV Italy dhe këtë javë renditet në vendin e katërt. Go Bleona!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas